Josip Brekalo (23) odlučio je napustiti redove Torina, unatoč tome što su popularni ‘Bullsi’ imali pravo otkupiti njegov ugovor od Wolfsburga za 11 milijuna eura.
“Zahvaljujem svima na prekrasnoj sezoni i na ovih divnih i intenzivnih devet mjeseci provedenih u Torinu. Dao sam sve od sebe za uspjeh Torina, jer nositi dres Torina je velika čast. Putevi nam se razilaze, ali ja sam donio odluku, objavio je Brekalo na Instagramu.
Brekalo je ove sezone za Torino upisao 33 nastupa i postigao sedam golova uz dvije asistencije.
“Imali smo nekoliko sastanaka s igračem, njegovim agentom i ocem. Prije nekoliko mjeseci rekao nam je da ne želi ostati u Torinu. Žao nam je jer je Brekalo igrao odlično. Bili smo spremni uložiti u ovaj važan transfer”, rekao je sportski direktor Torina Davide Vanjati.
Brekalo se sada vraća u Wolfsburg u koji je 2016. iz zagrebačkog Dinama stigao za 10 milijuna eura. Mediji na Bootsima tvrde da je karijeru mogao nastaviti u Milanu.
www.sportskacentrala.com
