

Četiri ruska prvoligaša požalila su se na suspenziju UEFA-e zbog trenutne situacije u Ukrajini.
–Naš klub, zajedno s još tri ruska prvoligaša – Zenitom iz Sankt Peterburga, Dinamom iz Moskve i Sočijem, podnio je žalbu CAS-u na odluku Europske nogometne unije (UEFA) koja je donesena 2. svibnja o zabrani ruskih klubova od igranja u Europi. – poručuju iz moskovskog CSKA.
Prvobitna presuda Europske kuće nogometa odnosila se na zabranu igranja ruskim klubovima u eurokupovima za iduću sezonu.
Prethodno im je FIFA spriječila sudjelovanje u kvalifikacijskom baražu za Svjetsko prvenstvo u Kataru.
Zenit je kao prvak Rusije ove sezone trebao igrati u Ligi prvaka.
www.sportskacentrala.com
