Srbijanski tenisač Laszlo Djere izgubio je u osmini finala turnira u Halleu.
Nakon tri seta bolji je bio treći igrač svijeta Danil Medvedev.
Po setovima 6:3, 6:7 (5), 6:3
Ruska tenisačica uspjela je prvi set dobiti uz jedan break zahvaljujući dobrom servisu.
Srbin je napravio break i u drugom gemu, ali već u sljedećem setu.
Ruskinja je to vrlo brzo poništila i došla do 3:3. Kasnije je taj dio igre otišao u tie break.
Đere je bio u zaostatku, ali se uspio vratiti u odlučujućem gemu drugog seta. Preokrenuo je i izjednačio na 1:1.
Medvedev je u trećem setu odmah na početku stigao do breaka i poveo 3:0. Kasnije je Đere vratio break, a Medvedev odmah napravio novi.
Kasnije ju je materijalizirao za četvrtfinale gdje će igrati protiv osmog nositelja Roberta Bautiste Aguta.
www.sportskacentrala.com
