NAKON ŠTO MU JE BRITANAC ODUZEO SET: Otkriveno ko je sljedeći Đokovićev protivnik u Londonu

04/07/2024

Srbijanski teniser Novak Đoković danas je prošao u treće kolo Wimbledona.

Nakon trijumfa nad domaćim igračem Jacobom Fearnleyem saznao je i suparnika u borbi za osminu finala. Riječ je o Australcu Alexeyu Popirinu koji je s 3:2 izbacio 30. nositelja Thomasa Martina Etcheverryja. Nadoknada 1:2.

Po setovima: 3:6, 6:4, 4:6, 6:4, 6:3

Argentincu je za prvi set bio dovoljan jedan break. Tri su viđena u drugom dijelu igre, no još jednu je napravio Popirin za 1:1. U petom gemu trećeg seta Echeverría je povela 2:1. Četvrti set bio je neizvjestan, a Popirin je nakon trećeg seta i break lopte dobio odlučujući u 10 gemova.

Australac je nakon breaka u šestoj igri dobio peti set i zakazao dvoboj sa sedmerostrukim prvakom u Londonu.

Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Javno.ba )