Srbijanski tenisač Novak Đoković plasirao se u polufinale Olimpijskih igara u Parizu pobijedivši Grka Stefanosa Tsitsipasa.
Osim grčkog tenisača, protivnik je bila i ozljeda, koju je ponovno iskusio na terenima Roland Garrosa, nakon što je morao predati četvrtfinalni meč na drugom Grand Slamu i biti podvrgnut operaciji.
No, ostaje upitan njegov nastup u polufinalu gdje bi se trebao sastati s Lorenzom Musettijem.
– ZJako sam uzbuđena, iskreno. Završio sam meč i bol je popustila, koja je dva gema nakon toga bila jako jaka i oštra. Jesam li se udario ili poskliznuo, više ni sam ne znam. Sve je bilo vrlo slično kao u 4. kolu Roland Garrosa prije dva mjeseca, gdje sam uspio završiti meč, ali sam sutradan saznao da sam zadobio tešku ozljedu. Sretan sam zbog pobjede, ali brinem se za sljedeći danrekao je Đoković.
Na pitanje što se treba dogoditi da bi sutra bio na terenu, Novak je poljubio križ i rekao da se moli Bogu da sve bude u redu.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Javno.ba )
