nogometaši Crvene dočekuju Novi Pazar u polufinalu Kupa Srbije.
Crveno-bijeli brane naslov, a svoja očekivanja pred dvoboj, izjavio je prvotimac Nemanja Motika.
–Imamo još nekoliko utakmica do kraja sezone, ali moramo biti maksimalno koncentrirani isključivo na svaku od sljedećih. Trenutno razmišljamo o Novom Pazaru i to je jedini pravi put do duple krune. Mnogo puta su ove sezone stvarali problem favoriziranim ekipama, a mislim da nisu slučajno stigli do same završnice najmasovnijeg natjecanja. Morat ćemo igrati na visokoj razini da bismo prošli u finale, a kada igramo dobro rijetko koja ekipa nam može parirati. – izjavio je za klupske stranice.
Potom je poručio navijačima kluba:
–Navijači su bili uz nas u svakoj utakmici, i kod kuće i u gostima. Cijenimo njihovu podršku koja nam daje potrebnu energiju u trenucima kada nam ponestane snage da dođemo do željenog cilja. Svjesni smo koliko su osvojili prošlogodišnju duplu krunu i zato ćemo učiniti sve da i ove sezone imamo razloga za slavlje.. – zaključio je Motika.
Zvezda u srijedu od 18.30 sati dočekuje Pazarce na stadionu “Rajko Mitić”.
Foto: FK Crvena zvezda
www.sportskacentrala.com
