MOSTAR JE VEČERAS OBOJEN U CRVENO: TROFEJ JE STIGAO

20/05/2022

Slavlje kakvo se odavno ne pamti u Mostaru počelo je ranije, u 20.30 sati.

Masi vjernih navijača prvi se obratio Senad Husnić, predsjednik Uprave Kluba.

  • Svih ovih godina smo se borili kao jedno i zato ispred nas stoji trofej koji nismo osvojili 36 godina. Došao je na stogodišnjicu Veleža i došao je u nezavisnoj i samostalnoj državi Bosni i Hercegovini – istaknuo je Husnić.

Džemil Šoše, direktor Kluba je čestitao stručnom štabu i igračima na uspjehu kao i svima koji su imali uspjeh u osvajanju kluba

  • Da nam je neko rekao na ulasku u Premijer ligu da ćemo danas slaviti ovo rekli bismo da je to previše. Svim navijačima i svima redom koji pomažete ovu našu lijepu priču se zahvaljujem. Velež slavi stoti rođendan i upravo trofej je najbolji poklon. Ovo je Veležovo ljeto. Mostar u srcu, Velež do groba – poručio je Šoše.

hayat.ba