Brazilski napadač i igrač Manchester Cityja Gabriel Jesus sigurno će pojačati Arsenal na kraju sezone.
Ovu informaciju neizravno je potvrdio i njegov menadžer Marcelo Petinati.
–Pregovarali smo s Arsenalom u vezi s Gabrielom Jesusom. Projekt nam se sviđa i to je mogućnost o kojoj govorimo. Za Gabriela je zainteresirano još šest klubova, fokusiran je na utakmice koje ga čekaju sa Cityjem do kraja sezone. On je rekao.
Brazilcu ugovor istječe sljedeće godine, a kako možete čuti, u redu za njegov potpis stoji još klubova.
Isus je u Gradu od 2017. godine, kada je došao iz Palmeirasa.
Za građane je odigrao 234 utakmice, uz dosad 95 golova i 46 asistencija.
Foto: Twitter / brfootball
www.sportskacentrala.com
