MANAGER POTVRDIO: Isuse na korak od novog kluba!

11/05/2022

Brazilski napadač i igrač Manchester Cityja Gabriel Jesus sigurno će pojačati Arsenal na kraju sezone.

Ovu informaciju neizravno je potvrdio i njegov menadžer Marcelo Petinati.

Pregovarali smo s Arsenalom u vezi s Gabrielom Jesusom. Projekt nam se sviđa i to je mogućnost o kojoj govorimo. Za Gabriela je zainteresirano još šest klubova, fokusiran je na utakmice koje ga čekaju sa Cityjem do kraja sezone. On je rekao.

Brazilcu ugovor istječe sljedeće godine, a kako možete čuti, u redu za njegov potpis stoji još klubova.

Isus je u Gradu od 2017. godine, kada je došao iz Palmeirasa.

Za građane je odigrao 234 utakmice, uz dosad 95 golova i 46 asistencija.

Foto: Twitter / brfootball

www.sportskacentrala.com