LN: Srpski odbojkaši srušili Tursku nakon drame!

18/06/2022

odbojkašice Srbije ostvarile su petu pobjedu u Ligi nacija, pošto su u Brazilu svladale Tursku rezultatom 3:2 (25:19, 15:25, 20:25, 25:22, 15:13).

Naše cure su vrlo dobro otvorile meč i dosta lako stigle do prvog osvojenog seta, no onda je uslijedio veliki pad u igri naših odbojkašica.

Turci su se vratili s najboljom postavom na parket i uvjerljivo osvojili drugi, a potom i preokrenuli rezultat osvajanjem trećeg seta.

No, naši su izjednačili i ostvarili vrlo važnu pobjedu.

Najučinkovitije u našoj momčadi bile su Ana Bjelica i Sara Lozo koje su ubacile po 18 poena.

www.sportskacentrala.com