

odbojkašice Srbije ostvarile su petu pobjedu u Ligi nacija, pošto su u Brazilu svladale Tursku rezultatom 3:2 (25:19, 15:25, 20:25, 25:22, 15:13).
Naše cure su vrlo dobro otvorile meč i dosta lako stigle do prvog osvojenog seta, no onda je uslijedio veliki pad u igri naših odbojkašica.
Turci su se vratili s najboljom postavom na parket i uvjerljivo osvojili drugi, a potom i preokrenuli rezultat osvajanjem trećeg seta.
No, naši su izjednačili i ostvarili vrlo važnu pobjedu.
Najučinkovitije u našoj momčadi bile su Ana Bjelica i Sara Lozo koje su ubacile po 18 poena.
www.sportskacentrala.com
