

odbojkašice Srbije u nedjelju kreću u Brazil na drugi tjedan Lige nacija.
Na turniru u Turskoj ostvarene su tri pobjede uz jedan poraz.
Trenerica Daniela Santarelli promijenila je sastav prije tih duela:
Korektor: Ana Bjelica (Valefolja, Italija)
Libera: Teodora Pušić (Drezdner, Memačka) i Sanja Đurđević (Ub)
Blokatori: Jovana Stevanović (Busto Arsizio, Italija), Maja Aleksić (Volero le Cane, Francuska), Jovana Kocić (Alba Blaž, Rumunija) i Jelena Delić (Crvena zvezda)
Primatelji: Bjanka Buša (bez kluba), Bojana Milenković (Hemik Police, Poljska), Katarina Lazović (Monza, Italija), Sara Lozo (Proton Saratov, Rusija) i Jovana Mirosavljević (Železničar, Lajkovac).
Drugi tjedan Lige nacija igrat će se u Brazilu od 14. do 19. lipnja.
Prvi susret Srbija igra 15. lipnja u 2 sata po našem vremenu protiv Italije. Potom će igrati s: Južnom Korejom, Turskom i Brazilom.
Fotografija: OSSRB
www.sportskacentrala.com
