U četvrtom kolu Lige nacija muška odbojkaška reprezentacija Srbije pobijedila je Poljsku rezultatom 3:0 u setovima (25:21, 25:19, 25:14).
Momčad Igora Kolakovića je na početku prvog seta povela 4:0 i do kraja seta nije ispuštala tu prednost i povela. Drugi set je bio nešto drugačiji, Poljska je povela sa 5:0, ali su naši dečki uspjeli smanjiti prednost i potom povesti, a potom i osvojiti drugi set.
U trećem setu Srbija je vodila, ali je imala osjetniju razliku kada je na semaforu pisalo 9:4, zadržala stečenu prednost i izborila ovaj meč.
odbojkašima Srbije ovo je druga pobjeda od početka Lige nacija, dok su Poljaci doživjeli prvi poraz.
www.sportskacentrala.com
