odbojkaši Srbije trijumfom protiv Bugarske zadržali su šansu za plasman na završni turnir Lige nacija u Gdanjsku.
Međutim, ostali rezultati moraju se podudarati ako naš tim trenutno zauzima posljednju poziciju koja vodi na F8.
Poklopilo se da je Nizozemska izgubila od Slovenije i Francuske u dvoboju sa SAD-om.
Gaelic Roostersi su u boljoj poziciji u odnosu na Eaglese koji su im izravni konkurenti za osmo mjesto.
Večeras igraju s Njemačkom, za koju će navijati Srbija, kako bi izabranici Igora Kolakovića na kraju bili osmi i otišli na F8 umjesto olimpijskih prvaka.
Taj meč na rasporedu je iduće noći između ponedjeljka i utorka.
Završni turnir u Gdanjsku na rasporedu je od 19. do 23. srpnja.
www.sportskacentrala.com
