KRUNIĆ NAKON PORAZA OD BIVŠEG KLUBA: To je donekle normalno jer igramo protiv ozbiljnih protivnika, ali ne i da se ponavlja iz utakmice u utakmicu

11/12/2024

Rade Krunić vratio se na San Siro u porazu od bivšeg kluba.

Nogometaši Crvene zvezde poraženi su na San Siru od Milana 2-1, uz kontroverzan pogodak za pobjedu Talijana.

No, Rade Krunić nije želio isticati suce. Ipak, smatra da je njegova momčad oštećena.

Iskreno, ne mogu komentirati suđenje jer nisam vidio usporenu snimku, ali izgledalo je kao prekršaj s terena. Mislim da je u Ligi prvaka postala praksa da suci nisu na našoj strani. To je donekle normalno, jer čekaju nas ozbiljni protivnici, ali ako se to ponavlja iz utakmice u utakmicu, nije baš normalno. Mislim da bi se netko morao time pozabavitismatra iskusni veznjak, koji je potom prešao na sam tijek utakmice:

U drugom poluvremenu smo igrali puno bolje, pokazalo se koliko možemo, igrali smo prirodnije i opuštenije. Žao mi je, jer bi nam bod puno značio. Ali barem smo natjerali Milan na San Siro, sigurno bi bilo bolje s pozitivnim rezultatomrekao je Krunić.

Još jednom se vratio na kontroverznu situaciju.

Nažalost, nisam bio u poziciji da to vidim. Rekli su mi da je to faul. To bih prepustio sucima. Odigrali smo dobru utakmicu, pokazali veliki karakter, ali je nedostajalo sreće. Ipak, mislim da moramo biti zadovoljni kako smo odigrali. Najvažnije je ono što radimo kao tim, a ne pojedinačni učinak. Drugo poluvrijeme smo igrali bolje, rekli smo da ćemo u nastavak doći još jači, pa je Radonja postigao gol. Ako ovako nastavimo, mislim da ćemo biti poraženi u posljednje dvije utakmicesmatra Krunić.

www.sportskacentrala.com