odbojkašice Srbije sutra će igrati protiv Argentine u osmini finala.
Naši su dobili 9 setova i prošli skupinu s Tunisom, Portorikom i Ukrajinom.
Trener Orlova Igor Kolaković prije utakmice poziva na oprez:
–Sve spremno. Ono što je bitno je da i mi i Argentina igramo pod pritiskom prolaza, oni vole brončane s prošlih Olimpijskih igara, a mi volimo jednu veliku reprezentaciju. Utakmica će biti psihološke prirode, jako teška. Kao što sam rekao, očekivanja su velika s obje strane. S obzirom na to da u prethodna tri susreta nismo dobro odigrali prvi set, jako je bitno kako ćemo otvoriti susret te s kakvom energijom i samopouzdanjem nastaviti dvoboj. Očekujemo borbu. Bit će dramatično. Utakmice s Argentinom uvijek zahtijevaju puno obrana pa će biti zanimljivo – On je rekao.
Utakmica između Srbije i Argentine igra se sutra od 17.30 u poljskim Gljivicama.
Pobjednika dvoboja Brazil – Iran čeka pobjednik u četvrtfinalu.
www.sportskacentrala.com
