Rukometaši Partizana mogli bi da istupe iz rukometne lige ARKUS, jer u Humskoj smatraju da je ARKUS izgubio smisao postojanja, piše “Sportski žurnal”.
U Partizanu je, unatoč solidnoj sezoni, došlo do velikih promjena i rekonstrukcije u klupskoj upravi, stručnom i igračkom kadru.
Novi predsjednik kluba je Miljan Žugić, koji je obrazložio ovu odluku.
– Volio bih se maknuti, jer se bavim drugim stvarima oko kluba. Ipak, moram reći da je odluka Partizana ispravna, jer RSS je krovna organizacija i logično je da brine o ligi. Oni su se pobrinuli za to i ja ih maksimalno podržavam u očekivanom i normalnom potezukazao je Žugić.
www.sportskacentrala.com
