Novak Đoković je jučer osvojio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, a u svakom meču je imao podršku svoje porodice koja mu je bila velika podrška.
Nakon Noletovog trijumfa, Jelena Đoković je odlučila da pokaže Novakov zlatni trofej i na svom Instagram profilu je podijelila video u kojem pokazuje medalju svog supruga.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu
Legendarni Teniser nije skrivao sreću i ponos nakon pobjede na Olimpijskim igrama:
– Ne znam šta da kažem, preplavljen sam emocijama i šokiran sam. Rekao sam poslije polufinala da mi je cilj bio osvojiti medalju. Duboko u sebi sam želio zlato. Poraz u Wimbledonu me je motivisao. Igrao sam agresivno, kao što on igra, rekao je Novak za RTS i dodao:
– Osjećam mnoštvo emocija, presretan sam što sam donio zlato Srbiji, ovo je moj najveći sportski uspjeh u životu- rekao je Novak nakon osvajanja zlata na Olimpijskim igrama u Parizu, pišu Vijesti.ba.
(24sata.info)
Objava Jelene ispred Novakove medalje: Ponosna na svog supruga prvo se pojavila na 24sata.ba.
Izvor: ( 24sata.info / Javno.ba )
