

Srbijanski tenisač Novak Đoković osvojio je ATP turnir u Adelaideu trijumfom protiv Sebastijaana Korde.
Napravio je tako dobru uvertiru za prvi Grand Slam sezone u Melbourneu.
Nakon meča Amerikanac nije štedio pohvale na račun srpskog igrača.
–Opet si igrao nevjerojatno. Vi i vaš tim vrlo ste ljubazni prema meni i mom timu. To mi mnogo znači. Nadam se da ćemo imati još mnogo ovakvih bitaka. Hvala i mom timu. Sjajan početak godine. Danas smo mogli više, ali dug je put pred nama, nadam se da ćemo imati dobru godinu zajedno. Svi na turniru su bili fenomenalni, konačno i vi navijači, napravili ste ludu atmosferu. Sjajno je igrati pred vama i nadam se da ću imati priliku to ponoviti, On je rekao.
Ovo je bio prvi susret dvojice tenisača.
www.sportskacentrala.com
