

Kanadski vaterpolisti završili su sudjelovanje na Svjetskom prvenstvu u Mađarskoj.
Morali su se povući s turnira zbog igrača koji su bili zaraženi korona virusom.
–Nakon što smo razmotrili situaciju, poslušali savjet liječnika i razgovarali s igračima, donijeli smo tešku odluku o odustajanju od Svjetskog prvenstva u Budimpešti. Odluka je donesena radi zaštite zdravlja i sigurnosti svih ostalih sudionika, što je prioritet. – stoji u priopćenju njihovog vaterpolskog saveza.
Kanađani su bili u skupini sa Španjolskom, Južnom Afrikom i Italijom.
Protiv Furije su poraženi sa 19:2, a ostali susreti će biti upisani službenim rezultatom.
www.sportskacentrala.com
