odbojkaši Poljske pobijedili su selekciju Srbije 3:0 u trećem kolu memorijalnog turnira Hubert Wagner.
Domaćin je bio uvjerljiv i lako je slavio.
Momčad s klupe vodi naš Nikola Grbić, kojemu je bilo neobično slušati srpsku himnu kao izbornik druge države.
–Bilo mi je jako čudno. Rezultatski, bila je to samo još jedna utakmica u sklopu priprema za Svjetsko prvenstvo. Ali, s emotivnog aspekta, bilo mi je prvi put da kao protivnik slušam srpsku himnu. U početku je bilo čudno, ali kad se fokusiraš na teren, ne razmišljaš o tome. Pokušao sam to učiniti, ali dobro je da je to bila samo prijateljska utakmica. – On je rekao.
Poljska brani naslov Svjetskog prvenstva od prije četiri godine kada je u finalu svladala Brazil.
Zajedno sa Slovencima domaćini su nadolazećeg natjecanja, a u skupini su s Meksikom, SAD-om i Bugarskom.
www.sportskacentrala.com
