Rukometna reprezentacija Srbije pobijedila je u gostima Švedsku u prijateljskoj utakmici.
Trener srpske momčadi Tony Gerona bio je zadovoljan igrom svoje momčadi.
– Sretni smo i zadovoljni pobjedom! Posebno me veseli drugo poluvrijeme kada smo imali četiri gola zaostatka, ali je ekipa ostala koncentrirana na dogovore i uspjeli smo se rezultatski vratiti. Ova utakmica nam je bila bitna da isprobamo neke akcije, pogotovo u obrani. Pozitivno je i to što su svi igrači dobili priliku igrati i što nitko nije ozlijeđen. Svi igrači su zdravi i spremni za ono što slijedi. Jasno je da ova utakmica nije donijela bodove na Svjetskom prvenstvu, ali nam je dala samopouzdanje u pravom trenutku, idemo u Katowice spremni dati sve od sebe za plasman u četvrtfinaleistaknuo je iskusni stručnjak.
www.sportskacentrala.com
