U Eliti sinoć je održano vanredno izbacivanje, a pred superfinale takmičenje su napustile dvije učesnice.
Na početku, voditelj Milan Milošević je objavio da Stefani Grujić napušta takmičenje.
Ona se oprostila od cimera i uputila se u studio gdje je podijelila svoje utiske tokom učešća.
Nakon toga, napravljen je drugi presjek, a Milan Milošević je izdvojio najugroženije i održao monolog prije nego što je izbacila drugu takmičarku.
- Oldtajmer je stigao, a samo jedna osoba će napustiti Elitu samo dva dana prije superfinala. To neće biti Kačavenda. Gledaoci su glasali, trenutno samo jedna osoba može da napusti, a to je Anđelo…Anđela, Ša, Uroš Stanić i Uroš Rajačić, jedna od njih četvoro će napustiti Elitu. Cijeli region i nacija glasa za vas večeras, a onaj koji nastavlja dalje ka pobjedi je Uroš Rajačić. Došlo je vrijeme da saopštimo ko ima najmanje glasova, a to će biti Bojana. Anđela je izbačena iz Elite – rekao je Milan.
Nakon što su izašle sa imanja, stigli su u studio gdje su komentarisale svoje učešće.
- Očekivala sam ovo, nije mi žao, tempo takmičenja je bio veliki – odgovorila je Stefani.
- Da li ti je žao što nisi šutjela – upitala je Ana.
- Ne, nije bilo ispravno šutjeti. Situacija je počela prije dva mjeseca, kad su se vratili iz zatvora. Rekla je da su postali intimniji, da se zaljubljuje. Znala sam da njihov brak neće opstati jer je imala problema. Mislim da je to bio razlog za kraj njihovog odnosa – kazala je Stefani.
Anđela je rekla da će čekati Bojanu Pavlović, svoju djevojku, da izađe iz rijalitija.
- Nisam htjela da se foliram, zaljubljena sam u nju. Bila sam zbunjena, svaljivala sam krivicu na nju. Emocije su nadjačale. Ona je bila ispravna sve vrijeme – rekla je Anđela.
Stefani Grujić je zauzela 24. mjesto, a Anđela Šparavalo 23. mjesto.
(Express / Telegraf)
Ovaj članak prvo je objavljen na Expressu.
Izvor: ( express.ba / Javno.ba )
