Elvedina Šehić se otvara prema “Azri”: Sretna sam zbog povratka na muzičku scenu! Moj suprug mi pruža najveću podršku!

16/10/2024

Nakon nekoliko godina pauze, Elvedina Šehić se vraća na muzičku scenu sa novom pjesmom “Šta si čekao do sad”.

Svečana promocija i konferencija za medije održane su u sarajevskom lokalu “Amici”, kojim upravljaju Elvedina i njen suprug Amir Spahić.

Nakon promocije, Elvedina je ekskluzivno za “Azru” otkrila detalje o budućim planovima, majčinstvu i karijeri. U početku razgovora, pričala je o novoj pjesmi koja je trebala biti balada, ali je kasnije odlučila uz konsultacije da bude bržeg i modernijeg zvuka.

– Radujem se povratku na muzičku scenu. Nakon što sam postala majka, pauzirala sam neko vrijeme, ali sada sam se vratila na pravo mjesto – rekla je Elvedina.

Brak i majčinstvo su je promijenili, dajući joj potpuno novu viziju života i okoline.

– Sve se drugačije sagledava sada, posebno imajući u vidu odgovornost prema djetetu. Promijenila sam se na bolje – rekla je s emocijom.

Muž i porodica su joj najveća podrška, posebno kada je teško, istakla je Elvedina.

– Moj muž je moj vjetar u leđa, podrška koja me gura naprijed. Imati takvu podršku pored sebe je ključno – ispričala je Elvedina.

Kroz muzička takmičenja, Elvedina je stekla uspjeh, ali priznaje da je imala tremu koja ju je obuzimala. Ipak, ne bi se ponovo prijavila jer sada smatra da je teže zbog veće odgovornosti.

– Moj najveći strah bio je tadašnja trema, ali sada bih se teško ponovo upustila u takvo takmičenje – istakla je Elvedina.

Borila se sa ljubomorom i rivalstvom na sceni, ali navodi da ima i prijatelje među kolegama, posebno ističući Adnana Jakupovića.

– Ljubomora je prisutna, nisam očekivala toliko sujete među kolegama. Ipak, imam prijatelje među njima – rekla je Elvedina.

Iako je put do uspjeha kao pjevačica težak, Elvedina nikada nije razmišljala o odustajanju. Ipak, želi se isprobati i u drugim sferama u budućnosti.

– Želim se iskušati u drugim oblastima jer imam slobodnog vremena. Bez obzira na izazove, ne odustajem od muzike jer je to moj poziv – rekla je Elvedina.

Nedavno postala majka, Elvedina je imala problema s viškom kilograma, ali redovnim treninzima i posvećenošću, uspjela je vratiti svoju formu.

– Nakon porođaja sam imala višak kilograma, ali uz redovan trening i kontrolu ishrane, uspjela sam smršati. Bilo mi je teško zbog kompleksa, ali sam se trudila – ispričala je Elvedina.

Na kraju, upitana o savjetu koji bi dala mlađoj sebi, Elvedina je poručila da uživa u životu i da više vodi računa o sebi.

– Uživaj u životu i brini o sebi – zaključila je Elvedina Šehić

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvedina Šehić (@elvedinasehic)

Objava Elvedina Šehić otvoreno za “Azru”: Raduje me povratak na muzičku scenu! Muž mi je najveća podrška! pojavila se prvo na Azra Magazin.


Izvor: ( azra.ba / Javno.ba )