Srpski rukometaši odigrali su drugu utakmicu na prijateljskom turniru Carpathian Cup u Rumunjskoj.
Nakon uvjerljivog trijumfa protiv Gruzije, danas su remizirali s domaćinom Rumunijom 31:31. No, momčad Dalibora Čuture mogla je bolje završiti susret.
TJ kao “Djed Mraz”: Tko želi osvojiti 50.000 € ↓↓↓
Prvo poluvrijeme završili su s +5 (16:11). U drugom je domaćin pojačao ritam i u posljednjoj minuti izvukao remi.
Rukometašice Srbije posljednju utakmicu na ovom mini-natjecanju igraju sutra protiv Turske. Eaglese u ožujku čekaju kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2026. protiv Španjolske. U skupini su još Latvija i Italija.
Foto: RSS/ Ilustracija
