Društvene mreže u plamenu nakon sastanka mađarskog ministra i Dodika: “Je li ovo crni humor!?”

06/07/2023


predsjednik Bosne i Hercegovine entiteta RS Milorad Dodik održao je sastanak s ministrom vanjskih poslova Mađarske Peterom Szijjartom, a reakcije na Twitteru ne prestaju.

“Šališ se?” Tko još ide u Mađarsku raditi? Je li ovo crni humor?!“, bio je jedan od komentara.

“Za Dodika je “najbliža ispostava Rusije Mađarska”, uslijedio je još jedan komentar.

Podsjećamo, Dodik je nakon sastanka s Peterom Sijartom na Twitteru objavio video.

– Na sastanku s ministrom vanjskih poslova Mađarske Peterom Szijjartom dogovoreno je da se dva sporazuma iz Berlinskog procesa, Sporazum o priznavanju visokoškolskih diploma i Sporazum o priznavanju stručnih kvalifikacija, vrate u Hrvatsku. Predsjedništva BiH, a podržat će ga i srpska članica Predsjedništva BiH Željka Cvijanović – rekao je Dodik.

https://twitter.com/MiloradDodik/status/1676641410924118052?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1676641410924118052%7Ctwgr%5E08e4cab5355fa596b8614 205502696a271 af3134%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=http%3A%2F%2Fbeta.avaz.ba%2Fvijesti % 2Fbih%2F841781%2Fdruštvene-mreže-pokrenute-nakon-susreta-mađarskog-ministra-i-dodika-je-ovo-crni-humor

pressmediabih.com