Jedan od najboljih tenisača svih vremena Novak Đoković plasirao se u treće kolo Australian Opena. Svladao je Enza Kuaku rezultatom 3:1 u setovima.
Novak Đoković iznio je svoje dojmove nakon meča.
– Bilo je večeras svega pomalo, sretan sam što sam prebrodio ovaj meč, igrao sam četiri seta, htio sam tri, ali dobro. Svaka mu čast, igrao je dobar tenis na kraju drugog seta. Može biti “električni”, u pozitivnom i negativnom smislu za igrače.
Osvrnuo se i na drugačije lopte nego prije u Melbourneu.
– Lopte su malo sporije nego prije nekoliko godina, mislim da se dosta igrača žali, ja se ne žalim, ali primjećujem i komentiram. Malo je teže u ovim uvjetima, on je odličan sportaš, dobro se kreće, ide naprijed, nije promašio, jako je dobro pogodio. Uostalom, dobro sam krenuo u 3. i 4. set.
O ozljedi je rekao Novak
– Uopće nije dobro, da budem iskren prema sebi. Ali idem dan po dan, molim Boga da pomogne, ima i fizioterapeuta. Idemo dan po dan, nadamo se da ću biti spreman.
www.sportskacentrala.com
