Američke vlasti produžile su covid restrikcije, uključujući i one za necijepljene strance.
Zabrana je sada do 10. travnja, pa je izvjesno da će Novak Đoković propustiti Masterse u Indian Wellsu i Miamiju.
Idući protiv trendova drugdje, američka turistička tijela obnovila su zahtjev da se nedržavljani moraju cijepiti najmanje do 10. travnja 2023.
Dakle, ako Đoković ostane necijepljen, to će značiti još jednu godinu propuštanja Indian Wellsa i Miamija. https://t.co/EfW5BkvJatpic.twitter.com/5PBSqUSOdH
— Ben Rothenberg (@BenRothenberg) 4. siječnja 2023
Srpskom tenisaču dopušteno je natjecanje u Australiji.
Nakon turnira u Adelaideu nastupit će i na prvom Grand Slamu sezone u Melbourneu.
Indian Wells na programu je od 8. do 19. ožujka. Miami je na rasporedu od 22. ožujka do 2. travnja.
www.sportskacentrala.com
