Đoković propušta važne turnire u Americi!

04/01/2023

Američke vlasti produžile su covid restrikcije, uključujući i one za necijepljene strance.

Zabrana je sada do 10. travnja, pa je izvjesno da će Novak Đoković propustiti Masterse u Indian Wellsu i Miamiju.

Srpskom tenisaču dopušteno je natjecanje u Australiji.

Nakon turnira u Adelaideu nastupit će i na prvom Grand Slamu sezone u Melbourneu.

Indian Wells na programu je od 8. do 19. ožujka. Miami je na rasporedu od 22. ožujka do 2. travnja.

www.sportskacentrala.com