Srbijanski tenisač Novak Đoković sutra će na Wimbledonu odmjeriti snage s Argentincem Pedrom Kacinom.
Sedmerostruki osvajač kupa je prije prvog susreta dobio egzibicijski meč protiv Francisa Tiafoea. Na konferenciji za novinare iznio je svoja očekivanja od ovog turnira.
–Ovo je oduvijek bio moj san, još od djetinjstva. Igrao sam ovaj turnir mnogo puta, uvijek osjećam da mladi Novak ovdje dolazi živjeti svoj san. U mojim očima najveći turnir, jedva čekam da počne – započeo je Novak, koji se potom osvrnuo na trenutno najvećeg rivala Carlosa Alcaraza. Uvijek je netko tu i uvijek će biti, a Carlos je jako dobar mladić koji ima puno iskustva. On stvara povijest tako mlad, igrač koji pokazuje veliki intenzitet, snagu, za nekoga tako starog, impresivan. Ferrero je u svom kutu i trudi se da sve funkcionira. Ne treba mi Carlos ili netko drugi da bih bio motiviran, imam sedam mečeva da osvojim naslov, tko je nasuprot mene ne čini razliku, radim ono što trebam. Fokusiran sam na sebe, na svoje tijelo i na pobjedu u svakoj od tih utakmica, rekao je drugi igrač svijeta.
Susret Kacina i Đokovića trebao bi početi sutra oko 14.30 sati.
www.sportskacentrala.com
