Srbijanski tenisač Novak Đoković pobijedio je Pabla Andujara (2:0) na ATP turniru u Izraelu.
Bio je uvjerljiv u prvom natjecateljskom meču nakon Wimbledonskog naslova.
Nakon utakmice rekao je da je zadovoljan svojom igrom:
Briljantna utakmica! 🔥🔥🔥@DjokerNole#telavivootvoren#tawo#atp250#atptour
— Tel Aviv Watergen Open (@telavivopen) 29. rujna 2022
–Prvi meč je za mene počeo savršeno, dobio sam prvih sedam gemova, onda smo se potukli u onom dugom drugom gemu, sigurno jednom od najdužih gemova koje sam do sada igrao, a odigrao sam puno gemova u životu. Čestitam Pablu na borbi i odličnom meču. U drugom setu je bilo neizvjesno, izjednačeno, do 4:3, a onda sam uspjela uzeti break da ostanem jaka i koncentrirana i jako dobro zatvorim meč. Jako sam zadovoljan svojom igrom, nadam se da ću tako nastaviti i sutra, On je rekao.
Suparnik u četvrtfinalu mu je Kanađanin Vasek Pospišil, a termin utakmice još nije određen.
www.sportskacentrala.com
