Učesnici rijalitija “Zadruga 8 Elita” Anđela Đuričić i Nenad Marinković Gastoz proveli su noć razmjenjujući priče i uživajući u šetnji pored jezera u opuštenoj atmosferi.
Njihova noćna avantura možda označava početak nečega više od prijateljstva, kako mnogi smatraju.
Anđelino i Gastozovo druženje do ranih jutarnjih sati u pabu, uz čaj i priče, privuklo je mnogo pažnje.
Nakon što su odlučili da produže veče, njih dvoje su sa Anđelinim psom Snupijem uživali u šetnji do obližnjeg doka. Pogled na jezero i tišina noći su im pružili priliku za intimniji razgovor i moguće zbližavanje.
Veče se završilo kada je Gastoz ispratio Anđelu do kuće Odabranih, nakon čega su svako otišli na svoju stranu.
– Ja znam iz provjerenih izvora da je Anđela Đuričić ušla u rijaliti jer je čula da ja ulazim. Prati me, ne znam šta da radim s njom. Nemamo odnos, izbjegavam je i želim da i ona mene izbjegava do kraja – rekao je Gastoz kroz smijeh te pomenuto i Mateju.
– Ovog gospodina ću poslati u izolaciju. Šalim se, ne znam kakav problem ova djevojka ima sa mnom. Pozvaću je sutra na čaj – rekao je Gastoz.
– Sada idem svi da pijemo kafu, zašto da ne – rekla je Anđela.
– Zašto nećeš? – pitala je voditeljica.
– Nemam vremena sada – rekla je Anđela, na što su se svi zadrugari nasmijali.
– Šta ti je djevojko? – upitao je Gastoz.
– Ne pijemo čaj nikad. Ne razumijem o čemu priča čovjek, nemam vremena da pijem, stvarno je bezveze, ne znam šta je u pitanju – rekla je Anđela.
– Definicija našeg odnosa je da očajavam. Mateja je divan momak, poštujem ga i ne želim da ovako divna djevojka (Anđela) spava u izolaciji – rekao je Gastoz tada.
(Express / Blic.rs)
Objava DOČEKALI JUTRO: Svi bruje o novoj ljubavi u “Eliti 8”, evo šta se dešava između Anđele i Gastoza prvo se pojavila na Express.
Izvor: ( express.ba / Javno.ba )
