Srbijanski tenisač Laszlo Djere nije uspio osvojiti naslov u Winston Salemu.
Poražen je 2:0 od Francuza Adriana Mannarina.
Ipak, srpski igrač je nakon meča bio zadovoljan.
–Čestitke Manarinu i cijelom njegovom timu. Veliko hvala mom timu, ovo je bio sjajan tjedan. Ovdje sam odigrao dosta teških mečeva. Hvala na podršci i publici koja je došla na stadion. – On je rekao.
Na ovom turniru Djere je eliminirao Davida Goffana i Richarda Gasqueta i došao do finala.
Đere do sada ima dva kupa u Riju i na Sardiniji.
Prije US Opena napredovat će 24. mjesto i biti na 64. poziciji.
U prvom kolu u New Yorku Đere igra s Andrejem Rubljovim
www.sportskacentrala.com
