ĐERE NAKON FINALA: Ovo je bio sjajan tjedan

28/08/2022

Srbijanski tenisač Laszlo Djere nije uspio osvojiti naslov u Winston Salemu.

Poražen je 2:0 od Francuza Adriana Mannarina.

Ipak, srpski igrač je nakon meča bio zadovoljan.

Čestitke Manarinu i cijelom njegovom timu. Veliko hvala mom timu, ovo je bio sjajan tjedan. Ovdje sam odigrao dosta teških mečeva. Hvala na podršci i publici koja je došla na stadion. – On je rekao.

Na ovom turniru Djere je eliminirao Davida Goffana i Richarda Gasqueta i došao do finala.

Đere do sada ima dva kupa u Riju i na Sardiniji.

Prije US Opena napredovat će 24. mjesto i biti na 64. poziciji.

U prvom kolu u New Yorku Đere igra s Andrejem Rubljovim

www.sportskacentrala.com