Da li je ovo najljepša kampanja sezone?

15/08/2025

Foto: Instagram / @kendalljenner

Američki brend Alo predstavio je kampanju za jesen 2025., a zaštitno lice je Kendall Jenner. Nova kampanja lansirana je pod sloganom “Luksuz je wellness”.

Nova kampanja, snimljena u idiličnom okruženju Amangirija u Utahu, prikazuje Jenner u trenucima spokoja i snage. Kroz kadrove u kojima Jenner jaše konja okružena prirodom, kampanja istražuje teme slobode, prostranstva i lakoće, povezujući ih s idejom istinskog luksuza koji proizlazi iz stanja unutarnjeg mira.

Mnogi su na Instagramu brenda pohvalili kampanju: “Najbolji video koji sam pogledala u posljednje vrijeme”, “Volimo Kendall i Alo”, “Niko ne utjelovljuje brend kao Kendall”, “Predivno”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALO (@alo)

Kako navode iz brenda, Jenner je odigrala ključnu ulogu u kreativnom usmjeravanju kampanje, unoseći svoju prepoznatljivu minimalističku estetiku i strast prema wellnessu. Kampanja ujedno predstavlja i novu Core kolekciju, koja se sastoji od deset osnovnih komada koje je sama manekenka izabrala.

The post Da li je ovo najljepša kampanja sezone? appeared first on Azra Magazin.


azra.ba