Rukometni klub Partizan pobjedom u vječnom derbiju polusezonu može zaključiti s impozantnih 13-0 u prvenstvu.
Sa zajamčenim europskim proljećem nakon 12. godine. Od iduće godine borit će se na tri fronte jer je održan ždrijeb za Kup “Branislava Pokrajca”. Crno-bijeli u natjecanje ulaze kao branitelji naslova.
U četvrtfinalu će igrati s pobjednikom susreta pretkola Dubočica-Pobednik Kup Zapad. Uz Partizan izravno je u četvrtfinalu Vojvodina koja čeka boljeg iz susreta Kikinda – Radnički. Metaloplastika će čekati Kolubaru ili Obilić. Dinamo Pančevo svog imenjaka iz Vranja ili Crvena zvezda.
U polufinalu bi se mogli sastati Vojvodina i Dinamo, odnosno Partizan i Metaloplastika. Pretkolo se igra 22. prosinca. Četvrtfinale će se igrati 5. veljače, polufinale 9. travnja, a završni turnir 26. i 27. travnja, koji će biti naknadno određeni.
rukomet-kup/”>www.sportskacentrala.com
