

odbojkaši Italije osvojili su treće mjesto na Svjetskom prvenstvu u Nizozemskoj i Poljskoj svladavši selekciju SAD-a 3:0.
Po setovima (25:20, 25:15, 27:25)
U prvom i trećem setu bilo je dosta borbe, no uspješniji je bio aktualni europski prvak.
ITALIJA
DOBIJA BRONČANU MEDALJU!!
Pobijedili su SAD
u ravnim setovima (25-20, 25-15, 27-25) do postolja!
Pogledajte ponovno na https://t.co/Rb6x7tMKiz.
#Elektrificiranje2022#odbojka#WWCH2022pic.twitter.com/UEiqbErI4M
— Svijet odbojke (@volleyballworld) 15. listopada 2022
Talijane je predvodila odlična Paola Egonu s 25 poena. Devet bodova skupila je Miriam Sila.
Kod poraženih najbolja je bila Andrea Druz s 10 koševa. Kelsey Robinson ih je imala osam.
Večeras od 20 sati u finalu Srbija brani titulu protiv Brazila.
www.sportskacentrala.com

DOBIJA BRONČANU MEDALJU!!
u ravnim setovima (25-20, 25-15, 27-25) do postolja!
Pogledajte ponovno na https://t.co/Rb6x7tMKiz.