Odmah nakon uvjerljive 5-1 pobjede nad Hoffenheimom u posljednjem, 34. kolu Bundeslige, objavljeno je da je Borussia Monchengladbach prekinula suradnju s trenerom Adijem Heatherom.
Čim se klub konsolidirao i počeo bilježiti sve bolje rezultate ove sezone, nakon jako lošeg starta, klub i trener došli su do zaključka da im se putevi trebaju razići.
Borussia je veći dio sezone provela na dnu ljestvice, a bolji rezultati stižu nedavno, kada je u 9 utakmica poražena samo jednom, uz pet pobjeda.
No, 10. mjesto koje je ovaj klub zauzeo u aktualnom prvenstvu i loš veći dio sezone koštali su posla trenera koji je s Eintrachtom iz Frankfurta bilježio odlične rezultate.
Ugovor koji je Heather imala s Borussijom vrijedio je do lipnja 2024. godine.
ℹ️ Borussia i glavni trener Adi Hütter dogovorili su se da se raziđu na kraju sezone 2021/22. #DieFohlenpic.twitter.com/C7deSk4qK1
– Gladbach (@borussia_en) 14. svibnja 2022
www.sportskacentrala.com
