back to top

Borac slavio protiv Posušja na Mokrom Docu

Posušje je na stadionu Mokri Dolac poraženo rezultatom 0:2 od banjalučkog Borca što je prva pobjeda Borca ove sezone i prvi poraz Posušja.

Utakmica je počela bez previše uzbuđenja, te uz blagu inicijativu Banjalučana na terenu koji nisu mogli stvoriti bolju priliku u početnim minutama. Posušje je imalo dobru priliku u 15. minuti kada je pucao Toni Jović, ali je Pavlović obranio njegov udarac.

U 26. minuti utakmice Borac je napravio dobar napad, ali udarac Tatara je bio blokiran. Iako je tek u 35. minuti utakmice Posušje počelo preuzimati inicijativu u igri, a Borac je uspio doći do pogotka.

Igrala se 38. minuta kada je Pavlović poslao loptu u vlastitu mrežu i prevario Kukića. Do kraja prvog poluvremena promjene rezultata više nije bilo.

Drugo poluvrijeme nije donijelo skoro nikakve veće prilike sve do 69. minute, kada je Momčilo Mrkaić propustio veliku priliku za goste. Napadač je izašao jedan na jedan sa Kukićem, ali je zatresao samo vanjski dio mreže.

U 74. minuti utakmice igrači Borca su tražili jedanaesterac, ali je sudac Musić odmahnuo rukom smatrajući da nogometaš Posušja u kaznenom prostoru nije igrao rukom.

Konačan rezultat utakmice od 2:0 postavljen je u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena. U drugoj minuti nadoknade mrežu Posušja je zatresao Dejan Meleg i tako potvrdio pobjedu Borca.

The post Borac slavio protiv Posušja na Mokrom Docu appeared first on Dnevni.ba.