Trener Partizan Srdjan Blagojević podijeljen je s dojmovima nakon debija.
Nogometaši partizana i Subotica Spartak daljinski u Humskoj (2-2) u prvom krugu drugog dijela prvenstva.
Trener Partizana Srdjan Blagojevića izjavio je svoje dojmove nakon debija u službenim utakmicama.
– Partizan ne smije biti zadovoljan kad ne pobjeđuje. Nisam zadovoljan rezultatom, ali dobro je što smo se uspjeli vratiti nakon 0: 2. Pohvale igračima za energiju, posebno u drugom poluvremenu. Postoji šansa za Goha. Međutim, kako se rezultat pomaknuo – izašli smo. Možemo biti zadovoljni nakon prve polovice prveIzjavio je Blagojević, a zatim dodao:
– Puno nam nedostaje. Svjestan sam svega, naših nedostataka i kvalitete i onoga što ćemo morati učiniti. Imali smo tri četiri puta u prvom poluvremenu i dobili smo gol dok smo se branili u niskoj zoni, pustili ih da ih udaraju sa 16 metara ili iznutraBlagojevic je također naglasio.
Potpuno zadovoljan nakon vodstva, to nije bio ni trener Spartaka Vladimira Gaćinovića, već je ostao realističan.
– Ne znam tko je rekao da je 2: 0 najopasniji rezultat, ali Pokazalo se da je stvarno tako. Neriješeni rezultat na kraju je najrealniji. Žao mi je što nismo pobijedili, međutim, imali smo malo sreće, prvo smo dali prvi cilj u samoj dominaciji partizana, drugima iz tranzicije. Bojala sam se, jer smo pretrpjeli veliki pritisak, posebno na desnoj strani Kalule, koja je dala dva gola. To je izvlačenje najrealističnijerekao je Gaćinović.
