
Porodica poznate Tiktokerke Noe Milivojev (18) iz Kovilja (Srbija), koju je, kako se sumnja, brutalno ubio emotivni partner O. D. (33) u svom iznajmljenom stanu u centru Beograda, kaže da Noa nije zaslužila da joj se ovo dogodi, ali i da je ranije trpila psihičko i fizičko nasilje od svog dečka! Kao mogući motiv jezivog zločina, oni navode ljubomoru.
Podsjetimo, Noin nestanak prijavljen je 17. juna, a 20 dana kasnije, 7. jula, policija je u stanu njenog momka pronašla njene posmrtne ostatke u plastičnim kutijama, potopljene u kiselinu. Osumnjičeni O.D. je uhapšen i danas bi trebalo da bude saslušan u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
STRAŠNA TRAGEDIJA
Sestra i tetka ubijene Noe za Kurir su ispričale da ih je zadesila strašna tragedija, koja nikako nije smjela da se dogodi.
- Taj monstrum je Nou opčinio i vladao je njom. Išla je čak pješke do njega, samo kad bi je pozvao. Trčala je i bila je jako zaljubljena u njega, toliko da mu je sve vjerovala – kažu one uglas, istovremeno tužne i ljute:
- Iskorištavao ju je i radio s njom što je htio. Naša mala djevojčica, slijepo mu je vjerovala. Ubio ju je jer je bio ljubomoran na svaki njen korak.
Kako nam dalje pričaju uplakane rođake, Noini roditelji su neutešni nakon gubitka kćerke.
- Ona je bila jedno milo i dobro djevojče, koje nikome ništa nažao nije učinila. Jadni ljudi ne mogu da dođu sebi. Zamislite da neko vam ubije dijete? Zlotvor je iskasapio. Živu ju je sjeckao na komade. To nije ljudsko biće. Zamislite koliki monstrum morate da budete da biste tako nešto uradili?!
Rođake kažu da je policija 7. jula pozvala Noinog oca i obavijestila ga da mu je dijete pronađeno mrtvo.

- On i Noina mama, kao i baba i deda, obukli su crninui otišli za Beograd. Treba DNK analiza da se radi. Ne znamo šta da mislimo, kao da sanjamo, i sve se nadamo da je neće identifikovati i da to ipak nije ona, ali nažalost jeste – kaže rođaka.
Osumnjičeni je, prema riječima izvora, od ranije poznat kao problematičan, a Nou je, prema svjedočenjima njenih bližnjih, tokom veze često tukao i maltretirao.
Čupao ju je za kosu, udarao štapovima. Dolazila je kući modra i izubijana, ali ga je voljela – kaže izvor.
NIJE IZLAZILA IZ STANA
- Kako su ispričali naši izvori, ali i Noina mama, ona je 17. juna otišla kod svog dečka. – Ušla je u njegov stan, ali nije nikada izašla. Komšije su je vidjele prije otprilike dvije sedmice, što se poklapa sa danom nestanka. Kako su svjedočili, iz stana O. D. se čula galama, svađa, a Noa je navodno vikala da će razbiti sve stanove u zgradi ako joj ne vrati stvari – otkriva izvor:
Komšije su ispričale i da su narednih dana, svakodnevno, viđali O. D., ali ne i njegovu djevojku. O. D. su viđali kako nosi crne kese sa ženskom odjećom, pa su pomislili da stvari nosi djevojci. Komšije su ispričale i da su od 17. juna pa sve do hapšenja viđale komšiju O. D., koji je djelovao kao i uvijek, potpuno opušteno i rasterećeno.
Izvor Kurira podsjeća i da je policija nakon Noinog nestanka obavila razgovor sa O. D., ali da je on tada lagao da njegova djevojka nije ni došla kod njega i da ne zna gdje je.
On je tada izjavio da Noa nije dolazila kod njega nekoliko dana jer su u svađi. U tom prvom ispitivanju naveo je i da je znao da nasrne na nju, ali da su to sve bile, navodno, samo ljubavne svađe koje bi oboje ubrzo zaboravili. U tom prvom razgovoru djelovao je uvjerljivo i na sva pitanja inspektora je odgovorio sasvim normalno i bez ustezanja – kaže sagovornik i dodaje da je policija, kako su dani odmicali, dolazila do novih saznanja, te da je OD. na narednom saslušanju već počeo “vrckati”, a njegove izjave su postajale kontradiktorne i nelogične.

VADIO SE NA ALKOHOL I DROGU
- Neki od komšija su se u međuvremenu javili policiji, kada su u medijima vidjeli da je Noa nestala. Pritisnut dokazima, O. D. je jučer priznao zločin, ali nije znao reći ni koji dan se to dogodilo, ni kako ju je ubio, ali ni motiv. Navodno je rekao da je bio pod utjecajem droge i alkohola te da mu je razum potpuno pomućen – dodaju izvori Kurira.
CIMERKA OTKRILA: BIO JE LJUBOMORAN ZBOG VIDEA NA TIKTOKU!
Nakon Noine smrti oglasila se i njena cimerka Marija, koja je rekla da je noć prije Noine nestanka provela s njom te da joj je djelovalo kao da Noa predosjeća smrt.
- Te večeri trebale smo izaći u klub, ali je ona rekla da ide kod dečka i počela je plakati i ljubiti me, što mi je bilo vrlo čudno. Rekla mi je da idem, a ona je otišla. Inače, ona je osoba koja se uvijek javlja, slala sam joj poruke, ali pošto nije odgovarala, prijavila sam nestanak – ispričala je cimerka.
Ona je navela da je znala da Noa i osumnjičeni imaju problema u vezi te da ju je psihički i fizički maltretirao.
On ju je maltretirao, tukao, imali su lošu vezu i bili su skoro sedam mjeseci zajedno. Vjerojatno ju je ubio zbog ljubomore i brojnih ružnih komentara nakon što je ona snimila eksplicitne snimke s TikTokerom Kengurom.
- O. D. je bio prilično ljubomoran zbog videa na TikToku, maltretiranje je tu bilo, ona je bila prilično poznata na TikToku, kad izlazimo svi je prepoznaju, pričali su o njoj, a ja sam je uvijek branila. Ona mi je rekla: “Marija, moj dečko je jako ljubomoran”, stiskao ju je, maltretirao je i psihički i fizički – dodala je.
MJEŠTANI KOVILJA: DOLAZILA JE PRETUČENA IZ BEOGRADA
Mještani Kovilja navode da je ubijena Noa oduvijek bila ekscentrična i da nije marila zbog toga što je drugi odbacuju.
- Često je bila meta napada, maltretiranja i zlostavljanja. Nisu je štedjeli. Završila je i neku školu, ali ponijelo ju je sve to u što je vjerovala. Kažu da joj je taj čovjek činio svakakve stvari, a ona ga je gledala kao Boga. Pričaju da nisu dugo bili u vezi, nikad nije dolazio ovdje i porodica kaže da ga ne poznaje, jer ona nije puno pričala o njemu. Noa je znala doći pretučena kući nakon nekoliko dana provedenih u Beogradu, vjerovatno ju je taj partner tukao i drogirao, pa kad je iskoristi, pošalje ju kući kod svojih – pričaju potreseni mještani.
KOMŠIJE UHAPŠENOG MUŠKARCA: UVIJEK JE DJELOVAO KAO PSIHOPATA, IZ STANA SE ČULA BUKA!
Stanari zgrade u centru Beograda, u kojoj se dogodio zločin, kažu da je osumnjičeni djelovao kao psihopata i da su kod njega dolazili vrlo čudni ljudi.
Mi smo je više puta primijetili, jer je uglavnom izlazila iz zgrade ili dolazila kasno. Jednom je dugo stajala na vratima i lupala da joj otvori, a na butinama i rukama je imala ogrebotine. O. D. je stalno nešto donosio i iznosio iz stana, ali nijednom od nas to nije smetalo – kaže komšinica i dodaje da oni nisu osjećali nikakav neugodan miris.

- S obzirom da se zločin dogodio, kako smo čuli, skoro prije dvije sedmice, a vani je toplo, moralo bi se osjećati da tijelo truli. Međutim, ovdje to nije bio slučaj, pa mislimo da je on zato potopio tijelo u kiselinu i da zbog toga ništa nije smrdjelo. Nekim komšijama su prekjuče vidjeli kako policija iznosi iz stana plastične kutije s nekom tekućinom, u kojoj je nešto plutalo, kao i vreću iz koje su virile ružičaste perike – kaže zaprepaštena komšinica i dodaje da su pojedini komšije ranije više puta prijavljivale buku iz stana O. D.
Uvijek su neke ženske stvari bile razbacane po stanu ili zgradi. Često smo te stvari viđali i u kontejneru. Sigurno kad se posvađaju, on joj baci stvari – dodaju naši sagovornici.
MAJKA OČAJNA: UMRLA JE U NAJTEŽIM MUKAMA, TRAŽIMO SMRTNU KAZNU!
Noina majka se oglasila na društvenim mrežama gdje je navela da je vrlo tužna zbog smrti svoje kćerke.
- Ovo je velva tragedija za sve nas i svi smo vrlo potreseni. Naša Noa je umrla u najtežim mukama, a pravi razlog ubistva i dalje nije poznat. Očekujemo da ubica bude kažnjen najstrožom kaznom i apelujemo na državne organe da ponovno uvedu smrtnu kaznu – navela je ona.
