Asmin Drudžić i Aneli Ahmić nedavno su zakopali ratne sjekire i pomirili se, a on je tijekom emisije “Pretres nedelje” iskreno govorio o njihovom odnosu.
Durdžić je priznao voli li ju kao ženu ili isključivo kao majku svog djeteta?
-U izolaciji se događa sve od ljubavi do mržnje, a u jednom momentu je Aneli rekla Alibabi: “Imam osjećaj kao da se nikad nismo rastajali” – rekao je Milan.
-Ja joj opraštam što me psovala, razumijem je jer stvarno ima tešku situaciju. Najlakše je gaziti čovjeka koji je na dnu, ali mi u izolaciji ne pričamo ljubavnim jezikom. Znam da ona nema emocije prema meni, samo što pati za našim zajedničkim odnosom. Ja se volim s njom šaliti i drago mi je što smo u dobrim odnosima. Volio bih da ostane između nas dvoje ovakav odnos i onda bi imala život iz snova, kao majka mog djeteta naravno. Ja kad sam nju prestao voljeti, otišao sam dalje i to nema veze sad s ljubavi već mi je žao kad je vidim da je tužna. Zamolio sam ju da se ne miješa u temu Neria i Hane jer ona treba pokazati neku drugu stranu sebe, a ta druga strana je u izolaciji. Ona može biti normalna žena i majka – govorio je Durdžić.
-Jesi li mogao vjerovati da gledatelji mogu biti oduševljeni vama? – pitao je Milan Milošević.
-Meni to nije shvatljivo – odgovorila je Aneli.
-Ukoliko njeni žele njoj dobro, neće udarati na mene. Mislim da ovako trebaju funkcionirati roditelji zbog djeteta i ja sam se stvarno pokajao jer mislim da je zaslužila s moje strane drugu šansu, tako sam i ja s njene. Kad nekom praštaš, pokazuješ koliki si čovjek – govorio je Asmin.
-Ja sam njemu kuhala svaki dan – dodala je Aneli.
-Jeste, moram priznati da dobro sprema pastu i miješa neke svoje začine, ali nisam ja nju tjerao – rekao je Asmin.
S.M
Asmin nakon pomirenja sa Aneli progovorio o budućnosti: “Zaslužila je drugu šansu!” Express.
