Navijači Manchester Uniteda već cijelo desetljeće nemaju razloga za zadovoljstvo, budući da od odlaska Alexa Fergusona nema dobrih rezultata, a klub je izgubio i prepoznatljivu politiku angažiranja mladih igrača.
U međuvremenu su dovedena brojna pojačanja u milijunskim transferima koji su se pokazali potpunim promašajima.
Dugo se priča o prodaji kluba u vlasništvu američke obitelji Glazer. Čini se da ovaj proces nikada nije bliži realizaciji.
Prema pisanju tamošnjih medija, šeik Yassim Bin Hamad Al Thani pobijedio je najbogatijeg čovjeka u Velikoj Britaniji Jima Ratcliffea u utrci za vlasništvo nad momčadi s Old Trafforda. Ova obitelj posjeduje i Paris Saint-Germain, a zanimljivo je da je u rodbinskoj vezi i s vlasnicima najvećeg rivala Manchester Cityja.
Već postoji lista potencijalnih pojačanja, koju je ova grupacija napravila kada su odlučili da žele postati vlasnici Uniteda.
Prema tim informacijama, na njemu je i srpski reprezentativac Dušan Vlahović. Osim njega, tu su i Kim Min Jae, Adrien Rabiot, Victor Oismen, Alexis McAllister, Kingsley Coman, Quicha Quaraccelli, Ronald Araujo, ali i Harry Kane koji je u međuvremenu prešao u Bayern nakon godina provedenih u Tottenhamu.
Tako bi Vlahović u tom slučaju sigurno bio prva opcija za novog napadača, a ionako se ljetos ispreplela budućnost dvojice napadača koji su se spominjali kao opcije za nekoliko klubova.
Zanimljivo je i da se na ovom popisu našao i Kim Min-jae, stoper koji je ljetos već viđen na Teatru snova, ali je i on završio u Bayernu. Razlozi za to leže i u činjenici da je lista željenih pojačanja kreirana ranije, prije službenog početka prijelaznog roka.
