ANĐELKA PRPIĆ O BIVŠEM MUŽU: Zauvijek ostajemo prijatelji

08/05/2022

Glumica Anđelka Prpić prošle godine se zvanično razvela od supruga Darija nakon devet godina braka.

Sada je odlučila da kaže u kakvim su odnosima, ali se dotakla i teme o Jakši, njenom sinu koji je počeo da pokazuje interesovanje za glumu.

Na pitanje da li bi htjela da jednog dana njen nasljednik krene njenim stopama, odgovara:

– Uvijek sam podržavala i uvek ću podržati nečiji talenat, volju i želju. Najvažnije je u da u životu provodite vrijeme sa ljudima i na poslu koji vas raduje i čini boljima – rekla je Anđelka

Iako nije željela da detaljiše ništa vezano za bivšeg supruga, podvukla je ono najvažnije.

– Zauvijek ću s čovjekom s kojim imam sina biti u najboljim odnosima. Mi smo prijatelji i roditelji i bićemo to dok smo živi – rekla je Anđelka.

Piše: N. N.

The post ANĐELKA PRPIĆ O BIVŠEM MUŽU: Zauvijek ostajemo prijatelji appeared first on Express.