Srpski teniser Novak Đoković odigrao je dva uzastopna meča u pet setova na Roland Garrosu.
Tokom jednog se povrijedio i izgubio četvrtfinale od Kaspera Ruuda. Srpski igrač je uspješno operisan i već je krenuo s oporavkom.
Nakon operacije je rekao:
–Prošlog dana sam morao donijeti neke teške odluke zbog povrede meniskusa u posljednjem meču. Još uvijek sve obrađujem, ali drago mi je što mogu javiti kako je operacija dobro prošla. Zahvalan sam timu liječnika koji su bili uz mene, rekao je.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Javno.ba )
