Novak Đoković će nakon Mastersa u Parizu igrati i na završnom turniru sezone u Torinu.
Iako u tekućoj godini nije bio među osam najboljih po broju bodova, kao pobjednik jednog od Grand Slamova bio je među osam najboljih.
Nakon današnjih mečeva poznata su i posljednja dva sudionika, a to su Kanađanin Felix Auger Aljasim i Rus Andrej Rublev.
Osim Đokovića, u Torinu će igrati i prvi igrač svijeta Carlos Alcaraz, Rafael Nadal, Kasper Ruud, Stefanos Tsitsipas i Danil Medvedev.
Koliko će ovo biti dobro?! 🔥 #NittoATP Finalspic.twitter.com/Dp3Z8nUn5G
— ATP Tour (@atptour) 2. studenog 2022
Turnir se igra po grupnom sustavu, a najbolja dva idu u polufinale.
Igrat će se od 13. do 20. studenog, a naslov je prošle godine osvojio Alexander Zverev koji nije igrao od Roland Garrosa.
www.sportskacentrala.com
