Srpski rukometaši izgubili su u drugom ogledu od selekcije Mađarske 28:23 (15:8) na gostovanju u Szegedu. Prvi dvoboj dva rivala u Somboru završio je neodlučeno 31:31.
Naši su bolje krenuli u susret i poveli 5-3. Mađarska je tada izgubila. Od 8-7 za domaćina napravili su seriju 6-0 i došli do najvećih +7 (14:7). Tolika je bila razlika s kojom su Mađari otišli na odmor između dva poluvremena.
TJ kao “Djed Mraz”: Tko želi osvojiti 50.000 € ↓↓↓
Tijekom drugog poluvremena suparnik je održavao prednost. Rukometaši Dalibora Čuture približili su se na -4 (20:16). No, Mađari su na sve imali odgovor. Do kraja utakmice sačuvali su prednost za trijumf, iako su drugo poluvrijeme naši dobili 28:23.
Orlove u ožujku čeka dvoboj u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2026. protiv Španjolske.
Fotografija: HHF/Solya Eliza
