predsjednik Bosne i Hercegovine entiteta RS Milorad Dodik održao je sastanak s ministrom vanjskih poslova Mađarske Peterom Szijjartom, a reakcije na Twitteru ne prestaju.
“Šališ se?” Tko još ide u Mađarsku raditi? Je li ovo crni humor?!“, bio je jedan od komentara.

“Za Dodika je “najbliža ispostava Rusije Mađarska”, uslijedio je još jedan komentar.

Podsjećamo, Dodik je nakon sastanka s Peterom Sijartom na Twitteru objavio video.
– Na sastanku s ministrom vanjskih poslova Mađarske Peterom Szijjartom dogovoreno je da se dva sporazuma iz Berlinskog procesa, Sporazum o priznavanju visokoškolskih diploma i Sporazum o priznavanju stručnih kvalifikacija, vrate u Hrvatsku. Predsjedništva BiH, a podržat će ga i srpska članica Predsjedništva BiH Željka Cvijanović – rekao je Dodik.
pressmediabih.com
