odbojkašice Srbije sve su dalje od završnog turnira Lige nacija pošto su u prvoj utakmici trećeg tjedna u Ligi nacija izgubile od Argentine 3:1 (19:25, 25:16, 25:19, 25:18). Anaheim (SAD).
Reprezentativci Srbije su poveli nakon prvog seta, ali su u sljedećem “Gaučosi” počistili s terena izabranike Igora Kolakovića koji u preostala tri seta nisu uspjeli doći do 20. poena.
U reprezentaciji Sebije najefikasniji je bio Miran Kujundžić sa 16 koševa, a pratili su ga Dražen Luburić s 12 i Marko Ivović s 10. Kod Argentine Bruno Lima ubacio je 18 koševa, a Agustin Lozer 16.
Srbija trenutno zauzima 10. mjesto na tabeli Lige nacija.
www.sportskacentrala.com
