
Naime, od strane medicinskog radnika Doma zdravlja Prnjavor, 16. aprila 2023. godine oko 03,50 sati, prijavljeno je da su se dva lica obratila za ukazivanje ljekarske pomoći, zbog povreda koja su zadobila u ugostiteljskom objektu u Prnjavoru.
Izlaskom na mjesto događaja, utvrđeno je da su se navedena lica nalazila u ugostiteljskom objektu u Prnjavoru, te da je istog dana oko 2 sata ujutro, došlo do narušavanja javnog reda i mira, kojom prilikom je lice A.G. iz Prnjavora, fizički napalo oštećena lica, na način da im je zadalo više udaraca flašom u predjelu glava, uslijed čega su oštećena lica zadobila tjelesne povrede.
Jedno lice se nalazi na liječenju na Univerzitetskom-kliničkom centru RS, dok je drugom oštećenom licu ukazana ljekarska pomoć u Domu zdravlja Prnjavor.
Lice A.G. je podvrgnuto ispitivanju na prisustvo alkohola kojom prilikom je utvrđeno prisustvo od 0,96 g/kg alkohola u organizmu i ukazana mu je ljekarska pomoć u Domu zdravlja Prnjavor.
- Izvršena je kriminalistička obrada lica A.G. i rad po navedenom predmetu je u toku, a o svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka – saopćeno je iz tamošnje policije.
