Srpski tenisač Novak Đoković eliminiran je od Lorenza Musettija na Mastersu u Monte Carlu.
Ovaj tjedan najbolji igrač svijeta započeo je 383. tjedan s prvog mjesta, a danas počinje ATP 250 turnir u Banjoj Luci “Serbian Open”.
Ove godine turnir je preseljen u glavni grad Republike Srpske, a Đoković bi se u drugom kolu mogao sastati sa Stenom Wawrinkom.
U međuvremenu je stigao u Banju Luku gdje su ga pozdravili navijači.
The #Đoković Počelo je ludilo u Banjaluci.#SrpskaOpen
📽️: ATV Banja Luka pic.twitter.com/P8E1lr2IFe
— Luka Nikolić (@luksie1) 16. travnja 2023
Turnir počinje danas i traje do 23. travnja.
www.sportskacentrala.com
