Najbolji teniser svijeta Novak Đoković predao je sve potrebne dokumente za ulazak u SAD.
To je u razgovoru za Tanjug saznao njegov brat Đorđe Đoković.
– To je nešto što nažalost nije u našim rukama, Novak mora dobiti posebnu dozvolu s obzirom na to da SAD još uvijek ne dopušta ulazak necijepljenih osoba, što je jednostavno nevjerojatno jer je cijeli svijet otvoren i sportska događanja diljem svijeta održavaju se s cijepljenim i necijepljenim sportašima, rekao je Đoković i dodao:
– Novak je predao svu potrebnu dokumentaciju, prijavu, a direktori turnira u Indian Wellsu i Miamiju javno su iznijeli stav da ga ti turniri trebaju i da žele da dođe.
Konačna odluka i hoće li Đoković nastupiti na spomenutim turnirima znat će se uskoro.
– Do početka škole ostalo je još samo nekoliko dana i možemo se samo nadati pozitivnom ishodu, rekao je Đore Đoković.
www.sportskacentrala.com
