Crvena zvezda je sinoć svladala Voždovac i tako uspjela obraniti naslov prvaka Srbije.
Nakon pobjede i osvojene titule, kapetan nogometaša Crvene zvezde Milan Borjan rekao je kako crveno-bijeli trebaju biti ponosni nakon što su peti put zaredom osvojili naslov.
-Od početka sezone vjerovali smo da ćemo osvojiti naslov i uspjeli smo. Zaostajali smo pet bodova, ali vjerovali smo u polusezonu, uspjeli smo preokrenuti i osvojiti 33. naslov i peti u nizurekao je Borjan za klupsku stranicu i dodao:
– Čestitam svojim suigračima, stručnom stožeru, navijačima, upravi i cijeloj zvjezdanoj javnosti koja treba biti ponosna.
Utakmicu protiv Voždovca neće pamtiti samo po naslovu, pamtit će i pogodak koji je zabio iz jedanaesterca.
– Na mnogim utakmicama unatrag govorimo o izbijanju penala i golu. Zabio sam gol protiv Kopenhagena, ali nisam u ligi. Želio sam ispuniti neke stvari u kojima do sada u karijeri nisam uspio, rekao je Borjan.
www.sportskacentrala.com
