Pjevač Nermin Handžić iz Tešnja jedan je od najperspektivnijih mladih pjevača iz BiH. Pobjednik je natjecanja “Zvezde Granda” gdje mu je mentor bila Viki Miljković, s kojom je kasnije ostvario prijateljsku i poslovnu suradnju.
Prije samih “Zvezda Granda” pojavio se u emisiji “Neki novi klinci” gdje se, zajedno s Džejlom Ramović, Valentinom Kuzmanović, Sandromom Mladenović i Lidijom Janković, borio za pobjedu, a u velikom finalu dječjeg natjecanja završio je na trećem mjestu.
Iako je logičan slijed nakon “Klinca” bio prijava za “Zvezde Granda”, Nermin je morao pričekati da postane punoljetan, budući da zbog mutacije glasa nije mogao dati sve od sebe.
Kao srednjoškolac odlučio se pojaviti u najgledanijem talent showu i za to je imao veliku podršku obitelji, prijatelja i nastavnika.
Malo tko zna da je ovaj talentirani momak imao izvrsne predispozicije da postane nogometaš, budući da je dugi niz godina član nogometnog kluba TOŠK u Tešnju. Također je veliki humanist i organizator mnogih humanitarnih koncerata.

Zanimljivo je da je jedan od najboljih igrača svoje generacije, a tijekom natjecanja imao je veliku podršku svih u klubu. Međutim, najveću podršku dobio je od brata blizanca, kao i starijeg brata, za kojeg je izuzetno vezan.
U rodnom gradu poznat je po nadimku Nerko, a nakon trijumfa u “Zvezdama Granda”, na pobjedničkom koncertu dočekano je skandiranjem njegovog nadimka. Preko 20.000 njegovih sugrađana okupilo se u utorak na stadionu “Luke” u Tešnju kako bi zajedno s Nerminom i finalistima proslavili njegovu pobjedu.
S.M
Možete li prepoznati našeg pjevača: Od ruke mu idu i sport i pjevanje, a ni pobjede mu nisu strane… Express.
